Pregleda: 2547

Tri medalje za stonotenisere Spartaka sa turnira u Sarajevu

24.06.2013. u 15:54h
Izvor: Stonoteniski klub "Spartak"
Stonoteniski klub "Spartak" učestvovao je proteklog vikenda na turniru u Sarajevu. Turnir je organizovan u više starosnih kategorija - mini kadeti, mlađi kadeti, kadeti , juniori , seniori i veterani. Subotičani su osvojili ukupno tri medalje.

U konkurenciji seniora Stefan Kostadinović je napravio lepo iznenađenje i osvojio prvo mesto.

U pohodu na zlatnu medalju u osmini finala savladao je Vjekoslava Zovka (HRV) sa 3-2, u četvrtfinalu Srđana Miličevića rezultatom 3:1 - trenutno prvog igrača reprezentacije BIH, potom je u polufinalu pobedio Dadu Šurbeka (HRV) sa 3-0. U finalu Stefan je rezultatom 3:0 savladao Ferhatovića (BIH).

Stonoteniser Spartaka David Havedič osvojio je drugo mesto kod kadeta do 14 godina dok je Dario Havedič osvojio treće mesto kod mini kadeta do 10 godina.