Poznati četvrtfinalisti Letnjeg turnira u malom fudbalu
Turnir u malom fudbalu, koji se igra četvrtu godinu za redom, ušao je u eliminacionu fazu. Posle četiri dana duela u grupnoj fazi kasno sinoć smo saznali svih osam ekipa koje nastavljaju dalje put ka tituli, odnosno trofeju i nagradnom čeku koji ove godine iznosi 150.000 dinara.
Četvrtfinalisti ovogodišnjeg letnjeg turnira su Prologis, Arena, Vojput, Totosport, Jasimpex Superinfo, Bebe, SK "Milenijum" i Kafe "Sicilia". Ovih osam ekipa boriće se večeras za ulazak u polufinale, a satnicu programa, kao i konačnu tabelu grupne faze možete da pogledate u nastavku.
- 19:00 Jasimpex Superinfo - Bebe
- 19:50 Vojput - Totosport
- 20:40 SK "Milenijum" - Kafe "Sicilia"
- 21:30 Prologis - Arena
Turnir organizuje JKP "Stadion" uz podršku Grada Subotice. Ulaz je besplatan.
Rezultati grupne faze
Ponedeljak - I kolo
19.00 SBB - Polovni automobili (0:1) 0:1
19.50 Totosport - Gat Kamarati (1:1) 3:2
20.40 Premijer - Bečki valcer II (0:0) 1:3
21.30 Prologis - Kafe "Sicilia" (1:0) 6:2
22.20 Vojput - Bebe (1:0) 4:0
Utorak - II kolo
19.00 Gat Kamarati - Jasimpex Superinfo (1:2) 3:6
19.50 Kafe "Sicilia" - Polovni automobili (3:1) 5:2
20.40 Filozofi Prosklad - Vojput (1:3) 1:4
21.30 Prologis - SBB (1:0) 2:0
22.20 Arena - SK "Milenijum" (1:2) 1:4
23:10 Jasimpex Superinfo - FK "Krivaja" (0:0) 4:0
sreda - III kolo
20.00 Arena - Premijer (0:1) 1:1
20.50 Totosport - Jasimpex Superinfo (1:0) 1:1
21.40 Bečki valcer II - SK "Milenijum" (1:2) 1:3
22.30 Filozofi Prosklad - Bebe (0:1) 0:4
23:10 FK "Krivaja" - Gat Kamarati (0:3) 3:5
četvrtak - IV kolo
20.00 Totosport - FK "Krivaja" (1:1) 1:1
20.50 SK "Milenijum" - Premijer (0:2) 1:4
21.40 Polovni automobili - Prologis (1:2)3:4
22.30 SBB - Kafe "Sicilia" (0:3)1:8
23:10 Arena - Bečki valcer II (3:1)7:1
Tabela posle grupne faze
Grupa A | U | P | N | I | Gol | Bodovi | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prologis | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:5 | 9 |
2. | Kafe "Sicilia" | 3 | 3 | 0 | 1 | 15:9 | 6 |
3. | Polovni automobili | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
4. | SBB | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 |
Grupa B | |||||||
1. | Vojput | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2. | Bebe | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
3. | Filozofi Prosklad | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 |
Grupa C | |||||||
1. | Jasimpex - Superinfo | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
2. | Totosport | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
3. | Gat Kamarati | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:12 | 3 |
4. | FK "Krivaja" | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 |
Grupa D | |||||||
1. | SK "Milenijum" | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
2. | Arena | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
3. | Premijer | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
4. | Bečki valcer II | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | 3 |