Pregleda: 2617

Odbojkašice Spartaka izgubile na početku prvenstva

24.10.2009. u 10:38h
Izvor: RTV Yueco

Počečelo takmičenje u okviru super lige za odbojkašice.Spartak Crvena Zvezda 1:3 po setovima (23:25,19:25,27:25,23:25).Nervozna igra na špočetku utakmice,dovela je do gubitka prva dva seta za domaće igračice.

U završnici trećeg seta i ako su igračice Crvene Zvezde imale prednost od šest poena,igračice Spartaka nemaju više parava na grešku,osvajaju nekoliko vezanih poena i smanjuju rezultat na dva jedan u setovima.

Četvrti set sve do samoga kraja bio je u znaku igračica Saše Nedeljkovića,koje su u završnici propustile šansu da utakmica uđe u peti set.